Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Middagshvile på fjellet 1859

Olje på lerret
45x64
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. Bergen. 1859.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 105 000