Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Ved overfartstedet 1878

Olje på lerret
45x73
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1878.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000