Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved klippekyst 1909
Olje på lerret
70x111
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1909.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Olje på lerret
70x111
Vurdering