Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute ved klippekyst 1909

Olje på lerret
70x111
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1909.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering