Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Losskøyte mellom klipper 1895

Olje på lerret
32x47
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 95.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000