Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losskøyte mellom klipper 1895
Olje på lerret
32x47
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 95.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
32x47
Vurdering