Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Kvinne i interiør 1918

Olje på lerret
90x95
Signert og datert nede t.v.: Bernh. Folkestad. 1918.

UTSTILT:

Kunstforeningen i Oslo.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 100 000