Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Gjester 1901

Olje på lerret
79x106
Signert og datert nede t.v.: G Stenersen 1901

Signert på baksiden, på blindrammen: "Gudmund Stenersen". Påtegnet med tittel på tysk på utstillingslapp fra München 1901: "Gäste".

VIII Internationale Kunstausstellung im Kgl. Glaspalaste zu München 1901, ant. kat.nr. 1429 eller 386.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 38 000