Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Gløersen, Jakob (1852-1912)
To menn og en gutt ved hest og kjerre 1907

Olje på lerret
92x125
Signert og datert nede t.v.: I. Glöersen 1907

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 67 000