Jorde, Lars(1865-1939)
Kvinne i interiør 1902
Olje på lerret
95x69
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde -02
Statens Kunstutstilling, Christiania 1902, ant. kat.nr. 84.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 120 000