Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Kvinne i interiør 1902

Olje på lerret
95x69
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde -02

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling, Christiania 1902, ant. kat.nr. 84.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 120 000