Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinneportrett
Olje på lerret, oppklebet av kunstneren på plate
27x38
Usignert
Påtegnet på baksiden av platen to steder: "Karsten 1924".
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
27x38
Usignert
Vurdering
NOK 70 000–90 000