Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinneportrett

Olje på lerret, oppklebet av kunstneren på plate
27x38
Usignert

Påtegnet på baksiden av platen to steder: "Karsten 1924".

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00