Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne og barn i landskap 1943
Olje på lerret
101x140
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 43
Vurdering
NOK 2 000 000
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Olje på lerret
101x140
Vurdering
NOK 2 000 000