Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne og barn i landskap 1943

Olje på lerret
101x140
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 43

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 2 000 000