Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Gårdsbruk i vinterlandskap 1900

Olje på lerret
46x90
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1900.

Vurdering

Tilslag NOK 42 000