Wentzel, Gustav(1859-1927)
Gårdsbruk i vinterlandskap 1900
Olje på lerret
46x90
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1900.
Vurdering
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
46x90
Vurdering