Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Høstlandskab

Olje på lerret
40x57
Signert noe utydelig nede t.v.: Ludv Skramstad

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 11 000