Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Høstlandskab
Olje på lerret
40x57
Signert noe utydelig nede t.v.: Ludv Skramstad
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
40x57
Vurdering
NOK 10 000–12 000