Müller, Morten(1828-1911)
Fra Hvaler, nordre Sandø
Olje på lerret
43x51
Signert nede t.h.: Morten - Müller.
Påtegnet 2 steder med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Hvaler nordre Sandö".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00