Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Müller, Morten (1828-1911)
Fra Hvaler, nordre Sandø

Olje på lerret
43x51
Signert nede t.h.: Morten - Müller.

Påtegnet 2 steder med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Hvaler nordre Sandö".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering