Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Gram Kleen, Andrea (1853-1927)
Pikeportrett 1894

Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.v.: Andrea Kleen f. Gram 1894.

Påtegnet på baksiden av lerretet: "Til Professor Oscar Medin fra Andrea Kleen."

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering