Ender, Axel(1853-1920)
Jente som bærer tiner
Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Axel Ender.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Olje på lerret
64x45
Vurdering