Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Ender, Axel (1853-1920)
Jente som bærer tiner

Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Axel Ender.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering