Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Kveld ved Hafrsfjord 1900

Olje på lerret
55x67
Signert og datert nede t.h.: Eilif P 1900 Påtegnet med stedsbestemmelse nede t.h.: HAFSFJORD

Kokkin nr. 453.

UTSTILT:

Høstutstillingen, Kristiania 1900, kat.nr. 178.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000