Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Sinding, Otto (1842-1909)
Fra Ogna på Jæren 1879

Olje på lerret
23x35
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Ogne. 11/5 79. OS

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000