Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Fra Ogna på Jæren 1879

Olje på lerret
23x35
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Ogne. 11/5 79. OS

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000