Sinding, Otto(1842-1909)
Fra Ogna på Jæren 1879
Olje på lerret
23x35
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Ogne. 11/5 79. OS
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
23x35
Vurdering