Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Lauving
Olje på lerret
40x45
Signert nede t.v.: T Gjesdal
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Thoralf Gjesdal Stavanger: Lauving".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000