Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Gjesdal, Thoralf (1903-1963)
Lauving

Olje på lerret
40x45
Signert nede t.v.: T Gjesdal

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Thoralf Gjesdal Stavanger: Lauving".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000