Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Gjemre, Per (1864-1928)
Fra Stavanger havn

Olje på lerret
54x44
Signert nede t.h.: Peder Gjemre

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000