Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Gjemre, Per(1864-1928)
Fra Stavanger havn

Olje på lerret
54x44
Signert nede t.h.: Peder Gjemre

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000