Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Gjemre, Per (1864-1928)
Fra et gårdstun 1904

Olje på lerret
42x35
Signert og datert nede t.v.: P Gjemre 1904

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering