Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Gjemre, Per (1864-1928)
Oselver trukket opp på strand 1893

Olje på lerret
62x88
Signert og datert nede t.v.: Peder M. Gjemre 1893

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000