Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Kavli, Arne (1878-1970)
Åpen port, Rønnes

Olje på plate
26x32
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 13 000