Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
44x51
Signert nede t.h.: A - Kavli

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 34 000