Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Kavli, Arne (1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase

Olje på lerret
51x40
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000