Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Kavli, Arne (1878-1970)
Speiling/Aften

Olje på lerret
66x82
Signert nede t.v.: A- Kavli

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000