Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Kvinne med grønnsakskurv 1926

Olje på lerret
94x65
Signert og datert nede t.h.: Wm Peters Aug. 1926.

Annen tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: "Kvinne med fruktkurv".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering