Peters, Wilhelm(1851-1935)
Kvinne med grønnsakskurv 1926
Olje på lerret
94x65
Signert og datert nede t.h.: Wm Peters Aug. 1926.
Annen tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: "Kvinne med fruktkurv".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00