Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn 1959
Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Datert nede t.v.: 59
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Datert nede t.v.: 59
Vurdering