Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn 1959

Olje på plate
33x24
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Datert nede t.v.: 59

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000