Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Rummelhoff, Christian(1844-1892)
Gårdstun med folkeliv 1870

Olje på lerret
40x61
Signert og datert nede t.h.: Chr Rummelhoff 70.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 9 000