Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Rummelhoff, Christian (1844-1892)
Gårdstun med folkeliv 1870

Olje på lerret
40x61
Signert og datert nede t.h.: Chr Rummelhoff 70.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering