Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Bodom, Erik (1829-1879)
Skogslandskap 1859

Olje på lerret
52x72
Signert og datert nede t.h.: E. Bodom. 1859.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering