Bodom, Erik(1829-1879)
Skogslandskap 1859
Olje på lerret
52x72
Signert og datert nede t.h.: E. Bodom. 1859.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Olje på lerret
52x72
Vurdering