Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Nielsen, Carl (1848-1908)
Fjordlandskap med folkeliv 1880

Olje på lerret
25x41
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1880.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering