Krohg, Christian(1852-1925)
Krappe bølger
Olje på lerret
32X48
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
32X48
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering