Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Krohg, Christian (1852-1925)
Krappe bølger

Olje på lerret
32X48
Signert nede t.v.: C Krohg

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000