Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Vikingtokt 1887

Olje på mahogniplate
39x69
Signert nede t.v.: J: Bennetter.

Datert nede t.h.: 21/6 1887.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000