Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
112
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Krohg, Christian
(1852-1925)
Hal inn!
Olje på plate
36x30
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00