Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Krohg, Christian (1852-1925)
Hal inn!

Olje på plate
36x30
Signert nede t.v.: C Krohg

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering