Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Sørensen, Jørgen (1861-1894)
Fra Vandsjø ved Moss 1881

Olje på lerret
41x69
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Vandsjø Jørgen Sørensen 81

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering