Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Fra Vandsjø ved Moss 1881
Olje på lerret
41x69
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Vandsjø Jørgen Sørensen 81
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Olje på lerret
41x69
Vurdering