Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Ung kvinne i fjordlandskap

Olje på lerret, oppklebet på plate
23x30
Signert nede t.h.: Hans -Dahl.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00