Dahl, Hans(1849-1937)
Ung kvinne i fjordlandskap
Olje på lerret, oppklebet på plate
23x30
Signert nede t.h.: Hans -Dahl.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
23x30
Vurdering