Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Dahl, Hans (1849-1937)
Ung kvinne i fjordlandskap

Olje på lerret, oppklebet på plate
23x30
Signert nede t.h.: Hans -Dahl.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering