Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Dahl, Hans Andreas (1881-1919)
Fjordlandskap med folkeliv 1916

Olje på plate
30x40
Signert og datert nede t.v.: Hans Andreas Dahl. 1916

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000