Peterssen, Eilif(1852-1928)
Portrett av Ruth og Ingeborg Manskow 1918
Olje på lerret
96x89
Signert og datert midt på t.h.: Eilif P. 1918.
Påtegnet oppe t.v.: Ruth og Ingeborg Manskow. f. 1906 f. 1910
Kokkin nr. 682. EPs liste nr.: 462.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000