Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Portrett av Ruth og Ingeborg Manskow 1918

Olje på lerret
96x89
Signert og datert midt på t.h.: Eilif P. 1918.

Påtegnet oppe t.v.: Ruth og Ingeborg Manskow. f. 1906 f. 1910
Kokkin nr. 682. EPs liste nr.: 462.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000