Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Gundersen, Helene (1858-1934)
Bondeinteriør med syende kvinne

Olje på lerret
70x90
Signert nede t.h.: Helene Gundersen

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000