Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Nielssen, Finn(1908-1962)
Lyngholmene, Gamle Hellesund 1956

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Fini - 56

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Finn Nielssen (Fini) "Lyngholmene" 1956 (Gl. Hellesund)".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00