Nielssen, Finn(1908-1962)
Lyngholmene, Gamle Hellesund 1956
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Fini - 56
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Finn Nielssen (Fini) "Lyngholmene" 1956 (Gl. Hellesund)".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00