Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
40x73
Signert nede t.h.: A. Rasmussen

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000