Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Innsjø med pram 1925

Olje på lerret
40x60
Signert og datert nede t.h.: A. Singdahlsen. 1925

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering