Hennig, Otto(1871-1920)
Aften på elven
Olje på lerret
40x59
Signert nede t.v.: Otto Hennig.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Aften paa elven".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
40x59
Vurdering