Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Hennig, Otto (1871-1920)
Aften på elven

Olje på lerret
40x59
Signert nede t.v.: Otto Hennig.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Aften paa elven".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering