Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Baade, Knud (1808-1879)
Selvportrett 1844

Olje på lerret
24,5x20,5
Signert og datert nede t.v.: Baade 1844

Påtegnet på bakplate: "Selv portræt av maleren Knud Andreasen Baade. f. 1808 +1879.". Baade var på denne tiden hos Johan Christian Dahl i Dresden.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000