Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Garnfiskere 1879

Olje på lerret
74x109
Signert og datert nede t.h.: Smith-Hald 79.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering