Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Garnfiskere 1879
Olje på lerret
74x109
Signert og datert nede t.h.: Smith-Hald 79.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Olje på lerret
74x109
Vurdering