Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Innenskjærs, kuling, fra Stavern 1889
Olje på lerret
65x82
Signert og datert nede t.v.: Hjalmar Johnssen. 1889
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: ""Indenskjærs, kuling" Hjalmar Johnssen. Staværn 1889".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000