Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Johnssen, Hjalmar (1852-1901)
Innenskjærs, kuling, fra Stavern 1889

Olje på lerret
65x82
Signert og datert nede t.v.: Hjalmar Johnssen. 1889

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: ""Indenskjærs, kuling" Hjalmar Johnssen. Staværn 1889".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000