Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Småbåthavn 1904

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 1904.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00