Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Småbåthavn 1904

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 1904.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering