Zorn, Anders(1860-1920)
Najader 1918
Radering, lysmål
19,5x27
Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1918
Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 282.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 17 500
Radering, lysmål
19,5x27
ZG 282.
Vurdering