Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Zorn, Anders(1860-1920)
Najader 1918

Radering, lysmål
19,5x27
Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1918

Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 282.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 17 500