Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Strøm, Halfdan (1863-1949)
Barnebarn 1932

Olje på lerret
90x60
Signert og datert nede t.h.: 1932 Halfdan Strøm.

Signert og påtegnet med tittel på tysk av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Prof. Strøm 165 "Kindeskind"".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 283.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000