Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Zorn, Anders (1860-1920)
Dalälven 1919

Radering, lysmål
21x15
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1919

Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 284.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500