Zorn, Anders(1860-1920)
Al 1917
Radering, lysmål
21,5x15
Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1917
Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 277.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 13 500
Radering, lysmål
21,5x15
ZG 277.
Vurdering