Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Zorn, Anders (1860-1920)
Al 1917

Radering, lysmål
21,5x15
Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1917

Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 277.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500